Aktualności

Cenny punkt siatkarzy ONICO

W meczu drugiej kolejki Plus Ligi siatkarze ONICO Warszawa mierzyli się z Treflem Gdańsk – uznaną drużyną, która od kilku lat z powodzeniem walczy o najwyższe cele. Obydwie drużyny rywalizowały już podczas Memoriału Zdzisława Ambroziaka w Warszawie, gdzie po zaciętym boju górą byli siatkarze Trefla. Kibice zgromadzeni w ERGO Arenie mieli być świadkami równie wielkich emocji i nie wyszli z obiektu zawiedzeni.

Pięciosetowy spektakl w wykonaniu stołecznych siatkarzy i Gdańszczan pokazał, że w obu teamach tkwi wielki potencjał. Największych emocji dostarczył czwarty set, w którym ONICO Warszawa rzutem na taśmę doprowadziła do tie-breaka. Piąta odsłona siatkarskiego meczu to moment, w którym wszystko może się zdarzyć. Emocje sięgały zenitu, zawodnicy równo wymieniali ciosy na siatce, ale tym razem górą był Trefl Gdańsk, który ostatecznie wygrał set 15:9 oraz cały mecz 3:2. Nie mniej jednak siatkarze ONICO zabierają z trudnego terenu cenny punkt, który w ostatecznym rozrachunku tabeli może być na wagę złota.

Trefl Gdańsk – Onico Warszawa 3:2

(25:20, 17:25, 25:18, 23:25, 15:9)

MVP spotkania: Piotr Nowakowski

Przygotowania do poniedziałkowego meczu z GKS-em Katowice nabierają tempa. Katowiczanie rozdrażnieni porażką u siebie z bydgoską Łuczniczką będą chcieli odrobić straty właśnie w Warszawie. Pomóżmy naszym siatkarzom! Jak? Najlepiej swoim dopingiem. Bilety do zakupienia tutaj >>>