Aktualności

Elektryzujące spotkanie w Bełchatowie

Już dziś w czwartkowy wieczór o godzinie 18.00 w bełchatowskiej hali Energia zmierzą się drużyny ONICO Warszawa oraz PGE Skry Bełchatów. Można powiedzieć, że dla warszawskich kibiców to już swego rodzaju klasyk i spotkanie, które zawsze obfituje w wielkie emocje. Rywali stołecznej drużyny nie trzeba nikomu przedstawiać – PGE Skra Bełchatów to ośmiokrotny mistrz Polski, siedmiokrotny zdobywca Pucharu Polski oraz wielokrotny finalista Ligi Mistrzów.

Mimo wielkości rywala ONICO Warszawa nie jest skazywane na porażkę. Drużyna znacząco się wzmocniła przed tym sezonem, a już w zeszłym roku potrafiła sprawić niespodziankę wygrywając ze Skrą na Torwarze 3:1. Co ciekawe w tamtym pamiętnym meczu warszawskich siatkarzy do zwycięstwa poprowadził młody rozgrywający Jan Firlej, który zastępował kontuzjowanego Pawła Zagumnego – aktualnego dyrektora sportowego. Od tego czasu wiele się zmieniło.

Obie ekipy przeszły gruntowne zmiany, a legendy takie jak wspomniany wcześniej Zagumny, czy Michał Winiarski wspierają swoje kluby w nowych rolach. Jak będzie tym razem? Kto wyjdzie zwycięsko z tego elektryzującego starcia? Tego dowiemy się już w czwartek o 18.00 w Bełchatowie.

Nie możesz wesprzeć ONICO Warszawa w Bełchatowie? Dopinguj siatkarzy na Torwarze! Następny mecz już 26 listopada z Jastrzębskim Węglem. Bilety do kupienia tutaj >>>

Fot. PressFocus

Zapraszamy do kontaktu

Spółka wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000371128. Kapitał zakładowy wynosi 144 600 zł, został w pełni opłacony.
Wszelkie prawa zastrzeżone