Aktualności

Jurajscy Rycerze stoczą bój z ONICO Warszawa

Już w tą sobotę 18 listopada o godzinie 17.00 Aluron Virtu Warta Zawiercie podejmie u siebie siatkarzy ONICO Warszawa. Będzie to trzeci i ostatni mecz trudnej, wyjazdowej serii spotkań stołecznych zawodników. Po porażce z zeszłorocznym mistrzem kraju ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle i wicemistrzem PGE Skrą Bełchatów warszawianie poszukają przełamania w pełnej zagorzałych fanów zawierciańskiej hali.

Sekret dobrej gry beniaminka to nie tylko kibice, ale także waleczni zawodnicy, którą prowadzi trener Emanuele Zanini. Jurajscy Rycerze jak nazywani są siatkarze z Małopolski to przede wszystkim twarde charaktery takie jak Grzegorz Bociek – człowiek, który powrócił do profesjonalnego sportu po walce z nowotworem, nieobliczalny i widowiskowy libero Taichiro Koga oraz brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich z 2016 roku, Amerykanin David Smith. Z takimi nazwiskami w składzie rywala nikt w Warszawie nie myśli o lekceważeniu przeciwnika. Mimo dopiero przedostatniego miejsca w tabeli widać, że zawiercianie robią postępy, a ich forma stale rośnie.

Warszawianie także mają po swojej stronie atuty, które co ciekawe na swojej stronie internetowej docenił także rywal. „Asem ONICO Warszawa” ma być Bartosz Kwolek, nasz przyjmujący uznawany za jeden z największych talentów swojego pokolenia. Nic w tym dziwnego, w końcu Bartek to statystycznie 4. przyjmujący PlusLigi, a także 5. zawodnik w rozgrywkowym rankingu najlepiej przyjmujących zawodników (57,65%). Czy w meczu z Aluron Virtu Wartą Zawiercie nasz talent poprawi swoje świetne statystyki?

Tego dowiemy się już w sobotę. A my już zapraszamy na domowy mecz ONICO Warszawa z Jastrzębskim Węglem, który odbędzie się 26 listopada o godzinie 14.45 na Torwarze.

Bilety do zakupienia w >>linku<<

 

fot. PressFocus

Zapraszamy do kontaktu

Spółka wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000371128. Kapitał zakładowy wynosi 144 600 zł, został w pełni opłacony.
Wszelkie prawa zastrzeżone