Aktualności

Już 13 maja ONICO Iron Dragon Cross Triathlon Zabierzów. Zapraszamy!

Zawody Onico Iron Dragon to jedna z największych imprez triathlonowych w Polsce południowej. W rozgrywanych od 2013 roku corocznie biorą udział setki zawodników rywalizujących na dystansie olimpijskim, sprinterskim oraz w sztafecie.

Organizatorem zawodów jest klub triathlonowy Waterknights, można więc powiedzieć, że projekt ten stworzony jest dla triathlonistów przez triathlonistów.

Tegoroczna, piąta edycja jest szczególna z dwóch względów. Po pierwsze zawody zyskały sponsora tytularnego – firmę Onico, której zaangażowanie pomoże nam zorganizować wyjątkową imprezę dla zawodników i kibiców.

Po drugie, ambasadorami wspierającymi  V edycję Onico Iron Dragon zostały znane w sportowym świecie postacie:

Grzegorz Sudoł – Trzykrotny olimpijczyk (Ateny 2004, Pekin 2008 i Londyn 2012), brązowy medalista mistrzostw świata oraz srebrny medalista mistrzostw Europy w chodzie sportowym.

Mateusz Kaźmierczak – czołowy polski triathlonista, reprezentant kraju.

Marcin Konieczny – uczestnik Mistrzostw Świata Ironman na Hawajach w 2012, autor bloga niemaniemoge.pl

Do zobaczenia 13 maja na ONICO Iron Dragon Cross Triathlon Zabierzów.

Oraz  10 września na ONICO Iron Dragon Triathlon Kraków!

Zapraszamy do kontaktu

Spółka wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000371128. Kapitał zakładowy wynosi 144 600 zł, został w pełni opłacony.
Wszelkie prawa zastrzeżone