Aktualności

ONICO AZS Politechnika Warszawska zmienia swoją nazwę na ONICO WARSZAWA!

Od 27 kwietnia stołeczny klub będzie nosił nazwę ONICO WARSZAWA. Podczas konferencji Marcin Bańcerowski – Wiceprezes ONICO WARSZAWA – powiedział, że zmiana nazwy została uzgodnieniowa zarówno z klubem kibica, jak i rektorem Politechniki Warszawskiej.

Pomimo, że drużyna wywodzi się ze środowiska akademickiego to nadszedł czas na zmianę. Warszawa będzie miała swój klub siatkarski, który w następnych sezonach chce zostać liderem nowoczesnej siatkówki.

Podczas konferencji podpisano 2 kontrakty z nowymi zawodnikami. Jeden i drugi znalazł się w kadrze Polski siatkarzy na Ligę Światową 2017.

Damian Wojtaszek, na pozycji libero, wcześniej grał w Asseco Resovia Rzeszów, jednak swoją karierę zawodową rozpoczynał w stołecznym klubie.

Wojciech Włodarczyk, który jest jednym z najlepszych przyjmujących w naszym kraju, też już grał w drużynie Inżynierów. W tym roku powróci do ONICO WARSZAWA.

Co raz więcej już wiadomo o składzie ONICO WARSZAWA na sezon 2017/18. Nowy trener Stéphane Antiga sukcesywnie uzupełnia swoją drużynę o najlepszych zawodników w Polsce. Już wiemy, że zostają dwaj środkowi: Andrzej Wrona i Jakub Kowalczyk.

Nowa nazwa to nowe szanse i ONICO WARSZAWA będzie celować w sezonie 2017/18 w podium.

Zapraszamy do kontaktu

Spółka wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000371128. Kapitał zakładowy wynosi 144 600 zł, został w pełni opłacony.
Wszelkie prawa zastrzeżone