Aktualności

ONICO nowym sponsorem tytularnym półmaratonu w Gdyni!

ONICO S.A. została sponsorem tytularnym półmaratonu w Gdyni. Umowa została podpisana do 2019 roku z opcją przedłużenia na kolejne lata. ONICO Gdynia Półmaraton jest oficjalnym polskim kandydatem do organizacji Mistrzostw Świata w Półmaratonie 2020. Najbliższa edycja odbędzie się 19 marca b.r. Na liście startowej do przyszłego maratonu jest już ponad 4500 biegaczy.

Ubiegłoroczna, pierwsza edycja imprezy okazała się sukcesem. Gdyński półmaraton przebojem wdarł się do czołówki biegów masowych w Polsce. ONICO S.A. dostrzegło potencjał w tej imprezie sportowej i postanowiliśmy wesprzeć jej rozwój.

Naszą pasją jest sport, który wspieramy na każdym kroku. Od początku sezonu jesteśmy sponsorem warszawskiej drużyny siatkarskiej ONICO AZS Politechniki Warszawskiej. Cieszymy się, że możemy wspierać tak duże wydarzenie jak gdyński półmaraton, którym zainteresowani są biegacze z całej Polski.

ONICO Gdynia Półmaraton posiada certyfikat IAAF Road Race Bronze Label, który jest przyznawany imprezom o wysokim poziomie organizacyjnym i sportowym oraz pięć gwiazdek przyznawanych przez Europejską Federację Lekkoatletyczną. W listopadzie 2016 roku, zarząd Polskiego Związku Lekkiej Atletyki podjął decyzję, że ONICO Gdynia Półmaraton zostanie oficjalnie zgłoszony do Międzynarodowej Federacji Lekkoatletycznej (IAAF) jako kandydat do organizacji Mistrzostw Świata w Półmaratonie w 2020 roku.

Zapraszamy do kontaktu

Spółka wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000371128. Kapitał zakładowy wynosi 144 600 zł, został w pełni opłacony.
Wszelkie prawa zastrzeżone