Aktualności

ONICO S.A. tytularny sponsor ONICO AZS Politechniki Warszawskiej

ONICO stawia na rozwój sportu

 

Firma ONICO S.A. nie ogranicza swojej aktywności jedynie do działalności statutowej. Poza dystrybucją produktów energetycznych do międzynarodowych koncernów i odbiorców indywidualnych firma aktywnie wspiera wiele gałęzi związanych ze sportem.

9. września 2016 roku ogólnopolska firma ONICO S.A. została sponsorem tytularnym ONICO AZS Politechniki Warszawskiej. Wychodząc naprzeciw potrzebom sponsorskim klubu reprezentującego Warszawską Politechnikę, ONICO S.A. podpisała trzyletnią umowę z klubem. Od tej pory klub rozgrywa swoje mecze pod nazwą ONICO AZS Politechnika Warszawska.

Nadrzędnym zadaniem firmy ONICO S.A., w tym sektorze działań, jest promocja sportu i pomoc klubowi w osiąganiu stawianych sobie celów. Jak mówi Jolanta Dolecka, prezes AZS-u Politechniki Warszawskiej, zainteresowanie klubem i wsparcie go przez firmę ONICO S.A. jest kluczowe dla rozwoju zespołu. Firma ONICO jest jednym z największych sponsorów AZS Politechniki Warszawskiej w historii. Aktywny sponsoring klubu ma przyczynić się do dalszego jego rozwoju i w konsekwencji osiągania coraz  lepszych wyników sportowych. Wsparcie siatkówki drużynowej w Polsce prowadzi do popularyzacji tego sportu wśród społeczeństwa oraz podnosi jego poziom.

Po za wspomnianą umową sponsorską ONICO S.A. organizowało m.in. turniej ONICO Legia Cup w którym udział wzięły drużyny młodzieżowe Juventusu Turyn, Ajaxu Amsterdam, Dynama Kijów, Chelsea Londyn, Benfiki Lizbona, Herthy Berlin, Manchesteru United i Tottenhamu Hotspur. Najlepszy okazał się młodzieżowy klub Manchester United. Ponadto banery reklamowe ONICO S.A. można dostrzec na meczach pierwszej drużyny Legii Warszawa – Mistrza Polski w sezonie 2015/2016.

Zapraszamy do kontaktu

Spółka wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000371128. Kapitał zakładowy wynosi 144 600 zł, został w pełni opłacony.
Wszelkie prawa zastrzeżone