Aktualności

ONICO Warszawa znów wygrywa do zera!

Ostatni okres dla fanów ONICO Warszawa to czas wielkich sukcesów. W niedzielę 26 listopada przy wspaniałym dopingu warszawskiej publiczności nasi siatkarze pokonali zeszłorocznego brązowego medalistę rozgrywek Jastrzębski Węgiel. 1 grudnia przyszła kolej na Resovie Rzeszów – rywala, który niezależnie od układu tabeli zawsze cieszy się dużym szacunkiem. Mecz rozgrywany w rzeszowskiej hali Podpromie miał być hitem kolejki i na pewno nie zawiódł stołecznych kibiców. Pierwsze dwa sety to zacięta walka, w której swoją wyśmienitą dyspozycję ponownie pokazał Bartosz Kwolek. Forma naszego przyjmującego stale rośnie i mamy nadzieję, że ten progres potrwa aż do końca sezonu. Drużyny zaciekle wymieniały ciosy, a w międzyczasie udaną zmianę dał Sharone Vernon-Evans. 19-letni Kanadyjczyk zastąpił na pozycji atakującego Nikolę Gjorgiewa i zdobył w całym meczu 10 punktów. Mimo wszystko ten wieczór należał jednak do Antoine Brizarda, który w trzech setach zdobył aż 6 punktów, co biorąc pod uwagę pozycję rozgrywającego na jakiej gra Francuz jest niecodziennym osiągnięciem. Drużyna ONICO Warszawa ostatecznie rozstrzygnęła na swoją korzyść także trzeciego seta wysoką przewagą 25:17 i mogliśmy się cieszyć kolejnym zwycięstwem 3:0. Komisarz zawodów także docenił starania Antoine Brizarda i nagrodził go nagrodą MVP spotkania.

Asseco Resovia Rzeszów – ONICO Warszawa 0:3
(23:25, 23:25, 17:25)

To kolejne tak zdecydowane zwycięstwo naszych zawodników. Nasi siatkarze grają coraz lepiej, a spotkania domowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Przyjdź na mecz i pomóż ONICO Warszawa w walce o najwyższe cele.