Aktualności

Pewna wygrana ONICO Warszawa

W sobotę 28 października w hali Torwar mecz siódmej kolejki PlusLigi rozegrali siatkarze ONICO Warszawa. Rywalem stołecznej drużyny był BBTS Bielsko-Biała plasujący się przed tym spotkaniem na ostatnim miejscu w ligowej tabeli. Mimo pozycji faworyta nikt na Torwarze nie myślał o lekceważeniu przeciwnika, a wręcz przeciwnie: mając w pamięci bolesną porażkę z Espadonem Szczecin, zawodnicy ONICO wyszli na mecz podwójnie zmotywowani. Całe spotkanie przebiegło pod dyktando zespołu gospodarzy, którzy zdominowali bielszczan przede wszystkim mocną i regularną zagrywką oraz dobrą grą na kontrze. Nawet gdy pod koniec trzeciego seta inicjatywę na chwilę przejęli siatkarze BBTS-u to właśnie silne zagrywki między innymi Antoine Brizarda, który dostał nagrodę MVP meczu, przełamały szyki przeciwnika i trzecia partia, tak jak i cały mecz padły łupem ONICO Warszawa. W przypadku zespołu z południa ta porażka nic nie zmieniła, BBTS nadal obejmuje ostatnią, szesnastą pozycję bez zdobytych punktów, natomiast ONICO Warszawa po tym domowym zwycięstwie plasuje się na czwartym miejscu ligowej tabeli. Prawdziwym sprawdzianem będą jednak dwa najbliższe mecze: wyjazdowe spotkania z mistrzem kraju, niepokonanym w tym sezonie zespołem ZAKSA Kędzierzyn-Koźle oraz wicemistrzem Skrą Bełchatów.

ONICO Warszawa – BBTS Bielsko-Biała

3:0 (25:17, 25:17, 25:23)
MVP: Antoine Brizard

Najbliższe spotkanie na Torwarze to również nie byle jaki pojedynek, bowiem klub ONICO Warszawa spotka się z Jastrzębskim Węglem – brązowym medalistą zeszłego sezonu. Mecz odbędzie się 26 listopada o godzinie 17.00, ale bilety można kupić już teraz tutaj >>>

 

Fot. Jacek Wójcikowski

Zapraszamy do kontaktu

Spółka wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000371128. Kapitał zakładowy wynosi 144 600 zł, został w pełni opłacony.
Wszelkie prawa zastrzeżone