Aktualności

Pożegnalny mecz Pawła Zagumnego i 9. miejsce w PlusLidze!

20170408_galeria_onicoazspw-gkskatowice_6

ONICO AZS Politechnika Warszawska sezon 2016/2017 PlusLigi zakończyła na dziewiątym miejscu. Siatkarze Jakuba Bednaruka w rywalizacji w fazie play-off okazali się lepsi od GKS-u Katowice.

Po wygranym dzień wcześniej 3-1 spotkaniu w hali COS Torwar Inżynierom do dziewiątej pozycji potrzebne były tylko dwa sety. Ekipa Piotra Gruszki w Spodku poprzeczkę zawiesiła jednak naprawdę wysoko. Katowiczanie po zaciętym boju zwyciężyli 3-1 i o losach rywalizacji rozstrzygnąć musiał złoty set. W tym zaś lepsi byli Inżynierowie.

Statuetką MVP po ostatnim meczu w swojej karierze uhonorowany został Paweł Zagumny, tak samo jak poprzedniego dnia podczas meczu w hali COS Torwar.

Zarówno dla kapitana Pawła Zagumnego, jak i trenera Jakuba Bednaruka był to ostatni mecz w barwach stołecznego klubu.

Paweł Zagumny od nowego sezonu obejmie stanowisko Dyrektora Sportowego ONICO AZS Politechniki Warszawskiej.