Aktualności

Siatkarze ONICO zmierzą się z BBTS-em Bielsko-Biała

Po wygranej 3:0 z Dafi Społem Kielce siatkarze ONICO Warszawa tym razem będą walczyć o ligowe punkty z BBTS-em Bielsko-Biała. Mimo, że rywale z południa nie zdobyli jeszcze punktu w tym sezonie to nikt na Torwarze nie myśli o lekceważeniu przeciwnika. Za naszą pozycją faworyta przemawiają nie tylko zdobycze punktowe, ale także dobra dyspozycja Bartosza Kwolka i środkowego Sebastiana Wardy, który został MVP meczu z Kielcami notując 100%(!) skuteczność. O sile siatkarzy z Bielska dotychczas decydowali obcokrajowcy – Oleg Krikun i Wiaczesław Tarasow. Jak wiemy siatkówka to nieprzewidywalny sport, a tegoroczny sezon ligowy, mimo dopiero siódmej kolejki już obfituje w niespodzianki. Jak będzie tym razem? Czy liderzy swoich teamów poprowadzą kolegów do zwycięstwa? A może o wygranej zadecyduje rezerwowy którejś z drużyn? Przyjdźcie w sobotę o 17:00 na Torwar i przekonajcie się sami!

Bilety do kupienia tutaj >>link<<

Warto pojawić się na hali wcześniej, bowiem pierwsze 150 osób, które przyjdą na mecz otrzymają wyjątkowy plakat z naszymi zawodnikami. Kasy są otwarte od 16:00.

Zachęcamy także do odwiedzenia nowego sklepu internetowego z gadżetami klubowymi.

https://onicowarszawa.pl/shop/

Zapraszamy do kontaktu

Spółka wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000371128. Kapitał zakładowy wynosi 144 600 zł, został w pełni opłacony.
Wszelkie prawa zastrzeżone