Aktualności

Udany start siatkarzy ONICO Warszawa!

1 października ONICO Warszawa rozegrała swój mecz w pierwszej kolejce PlusLigi. Rywalem naszych zawodników była Łuczniczka Bydgoszcz prowadzona przez Jakuba Bednaruka – byłego trenera ONICO AZS Politechnika Warszawska. Na czele sztabu szkoleniowego ONICO Warszawa pod nieobecność Stephana Antigi stanął asystent trenera Fabio Storti.

Dzięki świetnej zagrywce i wyśmienitej dyspozycji w kluczowych momentach spotkania stołeczni siatkarze pewnie wygrali w trzech setach kolejno do 22, 18 i 18. Najlepszym zawodnikiem meczu został nasz przyjmujący Wojciech Włodarczyk, który zdobył najwięcej, bo aż 15 punktów.

Następnym rywalem w ligowej kampanii ONICO Warszawa będzie zespół Trefla Gdańsk. Mecz zostanie rozegrany 4 października na wyjeździe. My tymczasem już zapraszamy na pierwszy mecz domowy z GKS-em Katowice, który odbędzie się 9 października w hali Torwar.

Bilety do nabycia w >>linku<<

Źródło zdjęcia: PressFocus

Zapraszamy do kontaktu

Spółka wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000371128. Kapitał zakładowy wynosi 144 600 zł, został w pełni opłacony.
Wszelkie prawa zastrzeżone