Aktualności

Walka o cenne punkty na Podpromiu

Po emocjonującym meczu i pewnym zwycięstwie z Jastrzębskim Węglem, siatkarze ONICO Warszawa zmierzą się 1 grudnia na wyjazdowym meczu z Asseco Resovią Rzeszów.

Rzeszowianie po ostatnim zwycięstwie 3:1 z bydgoską Łuczniczką wskoczyli do ścisłej czołówki tabeli. Onico rozprawiło się za to z Jastrzębskim Węglem 3:0 i w Rzeszowie chce pójść za ciosem. Po jedenastej kolejce Plus Ligi stołeczna ekipa z dorobkiem 19 punktów plasuje się na szóstej pozycji. Asseco Resovia jest czwarta, ale ma tylko jedno oczko więcej, więc piątkowy mecz jest bardzo ważny dla układu sił w czołówce ligi.

Wielu zawodników Resovii oraz ONICO występowało już w barwach przeciwnika. W ostatnich dwóch latach na Podkarpaciu występował nasz libero, Damian Wojtaszek, który zdobył w tym czasie z klubem wicemistrzostwo Polski i wystąpił w Final Four Ligi Mistrzów. Z kolei kilku siatkarzy naszego rywala: Aleksander Śliwka, Bartłomiej Lemański oraz Dominik Depowski i Dawid Dryja występowali w poprzednich latach w Warszawie, głównie na zasadzie wypożyczeń.

Resovia to jeden z najbardziej utytułowanych zespołów w historii polskiej klubowej siatkówki, drużyna, która w ostatnich latach należała do ścisłego ligowego topu. Naszych siatkarzy na Podkarpaciu czeka trudne zadanie, ale po wygranym meczu z Jastrzębskim Węglem, możemy być pewni, że pojedynek będzie zacięty.

Piątkowe spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00, a transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport.

Wszystkich kibiców warszawskiej drużyny zapraszamy także na najbliższe spotkanie na Torwarze, które odbędzie się 12 grudnia o godz. 19:00. ONICO Warszawa zmierzy się z Indykpolem AZS Olsztyn – byłą drużyną naszego przyjmującego Wojtka Włodarczyka.

Bilety do kupienia pod >>linkiem<<

Fot. Jacek Wójcikowski

Zapraszamy do kontaktu

Spółka wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000371128. Kapitał zakładowy wynosi 144 600 zł, został w pełni opłacony.
Wszelkie prawa zastrzeżone