Aktualności

Wielkie serce małej Michalinki

Przy okazji targów sportowych Living Fit EXPO przed ONICO Gdynia Półmaratonem organizowaliśmy konkurs w którym to za każdy przebiegnięty kilometr na naszym stoisku ONICO S.A. wpłacało 10 zł na rzecz Fundacji ONICO. Michalinka przebiegła trzy kilometry dorzucając aż 30 złotych na konto naszej Fundacji i ostatecznie wygrała nasz konkurs. W nagrodę otrzymała koszulkę Andrzeja Wrony z podpisami kolegów z klubu.

Okazało się, że dziewczynka ma jeszcze większe serce. Otóż wygraną koszulkę przekazała na licytację z której zysk zostanie przeznaczony na leczenie Beaty Dąbrowskiej, dyrektorki szczecińskiego przedszkola, chorej na nowotwór złośliwy (tłuszczako-mięsak).

Serdecznie zachęcamy do licytacji koszulki Andrzeja Wrony – mistrza świata, reprezentanta Polski, a na co dzień gracza klubu ONICO Warszawa oraz wpłat na specjalne, dedykowane konto (informacje w linku).

Link do aukcji: http://allegro.pl/show_item.php?item=6914890423#thumb/1

Zapraszamy do kontaktu

Spółka wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000371128. Kapitał zakładowy wynosi 144 600 zł, został w pełni opłacony.
Wszelkie prawa zastrzeżone